fbpx Skip to main content

To wyjątkowy probiotyk wspomagający utrzymanie zdrowych kości oraz  prawidłowe funkcjonowania mięśni i chrząstek w organizmie.  Zawiera w sobie 2 innowacyjne szczepy bakterii oraz 5 rodzajów starannie wyselekcjonowanych ziół o działaniu przeciwzapalnym.

probiotyki na stany zapalneDla kogo?

W szczególności zaleca się stosowanie probiotyku osobom ze zwyrodnieniami i dolegliwościami reumatycznymi. Doskonale sprawdzi się w dietetyce sportowej . Stosując go można przyspieszyć proces rekonwalescencji po urazach sportowych.

najlepsze naturalne probiotyki

Jak działa?

Wykazuje działanie przeciwreumatyczne i przeciwzapalne. Posiada zdolność zahamowywania namnażania się bakterii patogennych. Doskonale przyspiesza gojenie ran i wspiera procesy naprawcze po urazach sportowych. Wpływa na poprawę składu mikrobiomu jelitowego. Wspiera ogólną poprawę kondycji i samopoczucia.

probiotyki na stany zapalneWarunki przechowywania

Suplementy zaleca się przechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze od 2 do 8 stopni Celsjusza. Bez dostępu dla małych dzieci.

Sposób suplementacji

Zaleca się spożycie 1 saszetki dziennie  (5 g produktu). Należy produkt wymieszać z 100 ml płynu i wypić bezpośrednio po przyrządzeniu.
Stosowanie powinno przebiegać od 1 miesiąca do 3 miesięcy, po czym należy zrobić miesięczną przerwę.

Probiotyki odpowiednio stosowane w Twojej diecie mogą przyczynić się do wyregulowania i utrzymania równowagi mikrobiologicznej układu pokarmowego. Mają szerokie spektrum działania, przeczytaj więcej o probiotykach jako naturalnych suplementach diety.

SUPLEMENTY DIETY (PROBIOTYKI) NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT DIETY