fbpx Skip to main content

Suplement wyróżnia się połączeniem innowacyjnych szczepów bakterii probiotycznych z adaptogenami, biotyną, beta- glukanem i chromem. Jego działanie ułatwia kontrolowanie masy ciała. Połączenie tych składników posiada potwierdzone właściwości umożliwiające uzyskanie pożądanych efektów w postaci redukcji masy ciała.       

probiotyki na schudnięcieDla kogo?

Produkt jest odpowiedni dla osób zmagających się z zaburzeniami układu pokarmowego, chcących kontrolować i zredukować masę ciała. Jest odpowiedni dla osób z obniżoną odpornością organizmu.

Jak działa?

Jego działanie wpływa na przyspieszenie przemiany materii, minimalizuje uczucie łaknienia co przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Wpływa na regulacje perystaltyki jelit i zapobiega zaparciom. Doskonale przyczynia się do poprawy kondycji psycho- fizycznej pełniąc funkcję probiotyku i prebiotyku.

najlepsze naturalne probiotykiWarunki przechowywania

Suplementy zaleca się przechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze od 2 do 8 stopni Celsjusza. Bez dostępu dla małych dzieci.

Sposób suplementacji

Zaleca się spożycie 1 saszetki dziennie, należy zawartość suplementu wymieszać z 100 ml płynu i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Wypicie produktu rekomenduje się po spożyciu lekkiego posiłku obfitującego w błonnik lub na czczo. Nie powinno się przekraczać zalecanej porcji.

Probiotyki odpowiednio stosowane w Twojej diecie mogą przyczynić się do wyregulowania i utrzymania równowagi mikrobiologicznej układu pokarmowego. Mają szerokie spektrum działania, przeczytaj więcej o probiotykach jako naturalnych suplementach diety.

SUPLEMENTY DIETY (PROBIOTYKI) NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT DIETY

 

Skorzystaj z konsultacji dietetycznych w formie stacjonarnej lub online- https://nedzak.pl/konsultacje/