fbpx Skip to main content

Probiotyk o wysokiej koncentracji szczepów bakteryjnych. W jednej saszetce produktu znajduje się aż 125 miliardów bakterii probiotycznych, których działanie zostało potwierdzone przez Instytut Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk.

suplementy diety probiotykiDla kogo?

Probiotyk zaleca się dla osób w trakcie i po antybiotykoterapii. Będzie odpowiedni dla osób z zaburzoną równowagą układu pokarmowego.
Można stosować go profilaktycznie jako okresowe wsparcie i wzmocnienie organizmu. Szczególnie w sytuacjach zmian pór roku, lub zmian klimatycznych.

Jak działa?

Wykazuje właściwości wspomagające organizm w sytuacjach silnego stresu, działa łagodząco na układ pokarmowy wyrównując Ph. Suplement działa osłonowo na cały organizm, wspierając kondycje psycho- fizyczną.

probiotyki na odpornośćWarunki przechowywania

Suplementy zaleca się przechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze od 2 do 8 stopni Celsjusza. Bez dostępu dla małych dzieci.

najlepsze naturalne probiotyki

Sposób suplementacji

Zaleca się stosowanie 1-2 saszetek dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Należy rozpuścić produkt w 100 ml płynu i wypić bezpośrednio po przygotowaniu.

Probiotyki odpowiednio stosowane w Twojej diecie mogą przyczynić się do wyregulowania i utrzymania równowagi mikrobiologicznej układu pokarmowego. Mają szerokie spektrum działania, przeczytaj więcej o probiotykach jako naturalnych suplementach diety.

SUPLEMENTY DIETY (PROBIOTYKI) NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT DIETY